Noul an mi s-a parut ca a inceput destul de ok...Petrecerea de Revelion a fost destul de interesanta.Si totusi, daca ar fi sa ma iau dupa cum a inceput anul 2010 ar insemna ca in acest an voi fi o depravata si voi primi ceva cereri in casatorie :))...Dar n-o sa fiu asa:). Oricum ma bucur ca am fost alaturi de cei la care tin si mi-ar fi placut sa o vad si pe Ralu (ea mi-a lipsit)...
Inca nu mi-am stabilit prioritatile pe noul an..dar o sa-mi fac o lista zilele astea, asa de curiozitate, sa vad ce pot sa fac si ce nu..
Ps: Predila cu durere in suflet ( sau nu) trebuie sa te anunt (oficial) ca voi face tot posibilul ca tu sa nu primesti filmuletele si de acum incolo ma voi feri de tine, cand esti beat, ca dracu' de tamaie ;)
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

La multi ani! :*
RăspundețiȘtergere