marți, 5 ianuarie 2010

O melodie...superba ;)

2 comentarii:

  1. Super faina melodia :D
    I love it :X

    RăspundețiȘtergere
  2. o melodie superba si o varianta de concert pe care nu o stiam. superba!... "It takes some work to make it work/It takes some good to make it hurt..." are dreptate :)

    RăspundețiȘtergere