"Nu-ti place ce traiesti? Schimba!
Te-ai saturat sa suferi? Bucura-te!
Nu te mai vaita!
Titlul cartii: Eu nu ma vait!
Afla cum sa nu te mai vaiti!
Cum sa-ti imbunatatesti viata?
E un material motivational, cu povesti transformatoare, cartea contine o bratara mov, cu puteri magice. Cum functioneaza? O asezi pe mana pe care preferi deoarece transforma negativul in pozitiv, uratul in frumos, saracul in bogat, ura in iubire, e o bratara magica. Tu alege o bratara care-ti place, chiar cea de pe mana, scoate una din sertar, confectioneazati-o si urmeaza ritualul de mai jos daca te-ai saturat de ce traiesti, de ce ti se intampla, de viata ta.
Pasi de actiune:
1.Pune-ti bratara pe mana, pe incheietura pe care o preferi.
2.Cand te surprinzi criticand, lamentandu-te, plangandu-te, barfind cu voce, nu in gand, muta bratara magica pe cealalta incheietura si incepe ritualul de la capat.
3.Persevereaza! S-ar putea sa nu-ti fie asa usor precum pare…unora le-au trebuit de la 3 la 8 luni ca sa ajunga la 21 de zile fara sa critice, sa se planga de ei, de ceilalti, de lume.
Succes!
Initiatorul acestui program spunea ca in prima zi si-a schimbat bratara de pe-o mana pe alta de vreo douazeci de ori, iti dai seama? Ce distractie!! Ma apuc si eu acum, sunt entuziasmata, imi place mult ideea."
De aici am luat ideea..:D
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu