Prima zi de scoala a fost chiar ok :D .M-am si trezit vesela.Nici macar vremea nu mi-a displacut Dimpotiva.Chiar mi se paruse dragut ca zapada stralucea in noapte (la 6 cand plec eu de acasa e noapte).
Bineinteles ca nu mi-am facut tema la psihologie, in afara de Maria , nimeni nu si-a facut-o :D. I-am vazut noul tatuaj al Alinei, o colega. ffffffoarte tare!!! E mai sus:D
Bineinteles ca nu mi-am facut tema la psihologie, in afara de Maria , nimeni nu si-a facut-o :D. I-am vazut noul tatuaj al Alinei, o colega. ffffffoarte tare!!! E mai sus:DM-am dat si lucrarea la semiologie (in sfarsit) si mi-am luat primul 10 la Anatomie:D.Am mers si cu cateva colege la o cafea..Per ansamblu a fost o zi chiar ok, exceptand faptul ca mi-a fost putin cam rau.Tre' sa ma las de ceva...
Saptamana asta va fi cam plina dar de ce mi-era frica a trecut deja..la ziua de luni ma refer:)
La mine e mai greu cu somnul acum la inceput de scoala...Aseara la ora 20:30 deja dormeam bustean.
In fine..
Mai devreme am reascultat o melodie tare frumoasa si de care uitasem.Enjoy it!
The Fray - How To Save A Life
Asculta mai multe audio Muzica
Saptamana asta va fi cam plina dar de ce mi-era frica a trecut deja..la ziua de luni ma refer:)
La mine e mai greu cu somnul acum la inceput de scoala...Aseara la ora 20:30 deja dormeam bustean.
In fine..
Mai devreme am reascultat o melodie tare frumoasa si de care uitasem.Enjoy it!
The Fray - How To Save A Life
Asculta mai multe audio Muzica

bafta multa in noul an!
RăspundețiȘtergereImi place tatuajul...si eu am vrut sa imi fac unul, dar nu m-a lasat mama. O sa imi fac unul de ziua mea...o sa fie cadoul meu pentru mine :)
RăspundețiȘtergereTo Loredana: Multumesc ! >:D<
RăspundețiȘtergereTo Cripyxtina: Sa pui si tu pe blog o foto cu el...sunt curioasa ce fel de tatoo vrei sa-ti faci :D