joi, 21 ianuarie 2010

Aiureli....

Zilele astea au fost tare aiurea pentru mine...N-am iesit din casa mai deloc, ieri mi s-a facut rau ( again)....Sunt tare deprimata si nu mai am chef de nimic.La asta contribuie si faptul ca am in fiece noapte cosmaruri si nu dorm deloc bine...Azi-nopate am visat de exemplu ca-mi lua foc casa si ramasese Marcelino (motanu') in camera mea, cu o noapte inainte am visat ca se inecase Ony...si astea sunt doar alea pe care mi le amintesc.Sunt neodihnita rau...Doar ieri dupa-amiaza am putut sa dorm ca lumea..am si visat ca primeam un buchet de margarete ( primavara nu mai vii?! ).
Poate e si faza ca-mi fac 1000 de ganduri si ma consum din fiece chestie..nush...
Sunt ametita rau...sau nush..ma simt de parac-as fi drogata....


As mai scrie dar...nu reusesc sa-mi fac ordine in ganduri...poate dupa un somn bun..

2 comentarii:

  1. Ahm..sper sa'ti revii:-s.
    Du'te si te culca pe zapada.Pierde'te prin nori, si nu cred c'o sa ai cosmaruri:D

    RăspundețiȘtergere
  2. Take care, sper sa-ti treaca repede. >:D<

    RăspundețiȘtergere