duminică, 3 ianuarie 2010

Ultima zi de vacanta...

Mda...maine incep scoala...S-a terminat cu trezitu' la 10-11 :(.Cel mai rau ma enerveaza ca a reinceput vremea asta "frumoasa"...Da, stiu ca e iarna.Dar de ce cat am fost in vacanta a fost primavara???? :((
Sa zicem ca am putine emotii...va fi ultima saptamana de scoala din semestru' asta si apoi voi incepe practica :-s :-ss
Saptamana asta tre' sa vad unde gasesc un oftalmolog sa-mi fac un control.Nu's prea incantata...dar aseara de-abia vedeam sa scriu ceva.
Apropo de scris...Sunt dezamagita!!Ieri mi-am adus aminte ca am de scris la psihologie...
1 Nu-mi place sa fac teme!!!Urasc!!
2 Tema lucrarii: "Ce parere aveti despre profesoara de psihologie"
:-o, hai ma frate!Ce dracu asta vrea sa fie pupata in cur sau ce? Ca nu inteleg...Profa asta era una dintre preferatele mele...da' de cand cu tema asta...nush ce sa zic..Mie nu-mi place sa pup in cur si nici nu i-am luat seama prea bine.Stiam ca-mi place si atat.Bine..e o persoana inteligenta , chiar daca uneori o ia pe aratura, dar e si ea batrana :D.Nu prea mi-as face tema , nici nu-mi trece prin cap ce sa scriu.Trebuie sa scriu ceva diferit fata de curcile de la mn din clasa...si mi-e si lene..Dar si daca nu-mi fac tema, la cat am chiulit la ea...sigur isi schimba parerea despre mine.Am avut noroc la materia asta ca am dat raspunsuri inteligente si mi-am luat doua note de 10...Pacat ca de la o vreme nu mai pune intrebari de 10 :(.In fine..vad eu ce fac:D

Mai devreme am citit ultima postare a lu' Claudiu...Interesant ce a spus despre mine...adica nush m-a amuzat ca a reusit sa ma descrie in cateva cuvinte atat de bine ..."nikko..un copil care uneori se teme sa creasca..alteori se teme sa ramana adult..usor de ranit..ceva mai greu de fericit.."
Mult mai greu de fericit..:D

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu