vineri, 29 ianuarie 2010

Ce am pierdut ...


Tocmai am vb cu Alina , o colega, si imi povestea cum a fost in practica...Frate, imi vine sa plang cand ma gandesc cat am pierdut.Doamne, mi-a trimis si niste fotos super funny.Mai sus e una dintre ele.Tipele astea au fost singurele persoane ce m-au vizitat cat am fost internata, in afara de Ony si mami, si pt asta n-o sa le uit never.Imi sunt tare simpatice nebunele astea si sper sa fim prietene :D
Mi-a trimis Alina( blonda) si o mel marfa:


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu