Da, imi lipsesti uneori.Desi n-as fi crezut ca-mi va fii atat de dor de tine.
Sa stii ca am incercat sa te inlocuiesc de vreo 3 ori .Dar au fost niste incercari esuate..Uitasem ca fiecare dintre noi este unic si spre tristetea mea nu voi mai gasi pe cineva ca si tine.
In ultimele luni mi-ai lipsit mult.Cred ca tu ai fii fost una dintre putinele persoane ce mi-ar fi putut aduce un zambet pe buze.Pentru ca-mi aduc mereu aminte de zilele cand ma faceai sa rad in hohote si oricat de trista as fi fost, tu stiai sa-mi alini sufletul.
I hope life treats you kind
And I hope you have all you've dreamed of.
And I wish to you, joy and happiness.
But above all this, I wish you love.
And I will always love you.
whitney huston iwhill always love you
Asculta mai multe audio Muzica
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu