luni, 25 ianuarie 2010

Premiu..


Am primit zilele trecute de la Claudiu acest premiu...Ii multumesc!!
La randul meu ofer acest premiu urmatoarelor persoane:
Spirocheta

Persoanele de mai sus trebuie sa respecte urmatoarele reguli:

1.Fiecare Scriitor Superior (S.S.) trebuie să dea mai departe premiul la cinci prieteni bloggeri speciali.


2.Fiecare S.S. trebuie să îşi creeze o legătură pe net la blogul (şi autorul-blogger prieten) de la care a primit premiul.


3.Fiecare S.S. trebuie sa își prezinte premiul pe blog și să adauge un link la acest post care ne explică ce este cu premiul.


4.Fiecare S.S. care a castigat premiul este rugat să viziteze acest post și să își adauge numele la Mr. Linky List.


5.Fiecare S.S. trebuie să posteze aceste reguli pe blogul lui.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu