miercuri, 27 ianuarie 2010

Guess who's back?


Am postat azi ceea ce scrisesem luni pt ca vroiam sa se vada schimbarea :D.
Inca mai am impresia ca m-am prostit.Eh si ce daca.In locul vechilor informatii voi adauga altele noi.
Despre faptul ca ma consideram aproape un om ratat..."Aproapele" asta conteaza.Mai e pana atunci.Si o sa lupt pt indeplinirea visului meu.
Acum nu ma simt nici ca un om de 20 de ani , dar nici ca un "copil-batran".Nush cum ma simt...
Cred in Dumnezeu, dar mai cred si ca intr-o zi voi intalni love of my life; cred in existenta prieteniei dar in promisiuni si minciuni nu mai vreau sa mai cred:)
Nu mai sunt asa pesimista, dimpotriva.Daca soarele nu apare pe strada mea, il fac eu sa apara...il leg cu o sfoara si-l tin dupa mine :)
Problemele n-au disparut dar...o sa incerc sa le rezolv.Mai ales faza cu bunica.Inca ma omoara constiinta.
De trezit la realitate...M-am trezit singura.Nu am nevoie de nimeni sa faca asta.
Sper ca de la noile pastile..sa ma simt mai bine si de luni sa merg in practica.Cu putin noroc si multa sanatate , voi trece si de examen, cine-stie...



Bosquito - Dupa furtuna
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu