joi, 10 decembrie 2009

Zilele astea...

Hmmm....in legatura cu postarea de luni..Nu ma asteptam sa-mi mai citesti blogul..a fost o surpriza pt mine..
Ah! si nu cred ca ma insel :)

Luni seara am ras si m-am distrat cu fetele.De mult nu mai facusem asta si pot spune ca am fost fericita.Am fost zgomotoase , am barfit , am glumit...si a fost super.Mi-a placut mult.Pana si Ralu a fost tare funny si vesela.Eu...parca eram alta...aveam atata energie si pofta de viata.De mult nu mai fusesem asa.Mi-au placut si cadourile primite de la voi si ...Fetelor va multumesc pentru seara minunata !!!!

Marti am fost la scoala...Dimineata aveam emotii...N-as fi vrut sa mi se faca rau...dar l-am vazut pe Andrei in maxi si mi-a fost gandul la altceva.Doamne, ce dor imi era de scoala!!!Am invatat sa iau tensiunea si e chiar interesant.Sapt viitoare imi cumpar si eu tensiometru si o sa exersez...De-abia astept...

Miercuri....M-am dus la %$%& de medic de familie sa-mi bage in vena...Ca pe care mi-l prescrisese luni.Si ce-mi zice el..ca am venele prea subtiri .Pai, prietene, dc dracu mi-ai mai dat daca nu merge????Si tot ieri am mai observat ceva....Nu mi-am luat pastilele decat dimineata si aseara iar incepuse ameteala.Ma enerveaza!!!Doar n-o sa iau o viata intrega medicamente.
Ieri am revazut cu fetele "Twilight"..De dragul lor asa.M-am abtinut cu greu sa nu le povestesc ce se intampla..mai ales ca Arabela ma tot provoca.Ce m-a amuzat teribil a fost ca l-au placut pe Edward desi in vara cand i-l aratasem si le spusesem ca-mi place la nebunie privirea lui..ele au spus :"Ce privire ma????De drogat!!".Ca na..ele nu-mi inteleg gusturile mele la baieti...Apropo de asta, discutie luni seara (cat am putut sa rad):
Arabela: - De-ar fi ultimul barbat de pe Pamant si n-as sta cu el
Flo: -Mai bine m-as sinucide ...decat sa stau cu el
[Unde era emo:))) ]
Ralu :- Esti varza Nikkoooooo!!!!:))))
Eu: - Terminati ma!!!!Ca eu l-am placut!!:P
Funny e ca eu inca ii mai iau apararea...cel putin luni am facut-o.

Azi mi se pare ca vedem New Moon ...Sper sa nu fiu dezamagita...



Scena dinTwilight ce mi-a placut f mult:

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu