Confused i guess : si cu..:X cum stai? :->
yo nikko : :))
yo nikko ): lipseste cu desavarsire
yo nikko dar deocamdata e mai bn asa
yo nikko : u?
Confused i guess: eu.. 0 :P
yo nikko : :))
yo nikko hai ca eu ma bag la somn...nb :*
Confused i guess : somn usor :*
Nush ce l-o fi apucat in seara aia ....Dar ca sa nu cumva sa mai continue am preferat sa ies de pe mess.N-am vazut rostul acelei discutii..asta daca el avea de gand sa continue.
Prea au fost ciudate lucrurile care mi s-au intamplat in seara aia...sau sunt eu nebuna si orice nimic pentru mine inseamna ceva :-??
Ziua de 16 a fost ok per ansamblu...Seara n-a fost prea reusita.M-am ales cu o raceala de toata frumusetea iar noaptea am tusit rau si am avut temperatura.Nu spun ca am uitat sa-mi iau Ca si am fost toata ziua ametita si tuseam in draci...Chiar ii spuneam lu' Flory ca am fost prea mult timp sanatoasa si trebuia sa mi se faca rau :) Apreciez ca fetele mi-au facut o vizita pe seara si mi-au adus bomboane & portocale :X:X:X.Imi place la nebunie sa manac portocale iarna..nush de ce ...Oricum vizita fetelor m-a bucurat si parca m-a si inviorat putin.VA MULTUMESC!!!!
Sper ca maine sa ma simt mai bine.....
Spin - Amintirea Ta
Asculta mai multe audio Muzica
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu