Ieri am fost in vizita pe la Haretina sau Grinch cum ii mai zic...
Cat am ras ..Ea uraste Craciunul si ieri m-am tinut de capu' ei si am vazut filmul "HO!HO!HO!"...vreau sa spun ca-l ador pe Bogdan Iancu.Discutie cu ea:
-Bai m-am apucat de o carte.."De veghe in lanul de secara" se numeste...chiar misto
-De...?
m-am prins ca ma intreba de autor..dar am facut pe proasta
-..De secara ma :))
-De..? :))
-Ma tu ce ai?..de secara am zis :))
-Ce autor ma?
-Nu i-am retinut numele ma :P
Cat am putut sa radeam pe faza asta
Si am mai ras de ea cand imi spune ca ei nu i s-a indeplinit o dorinta( ii trimesesem eu o chestie si trebuia sa-si puna o dorinta), eu nervoasa ca nu ma lasa sa ascult un cantec (e o moara stricata uneori) ii spun ca nu i s-a indeplinit pt ca mi-am pus eu o dorinta sa nu i se indeplineasca a ei.Ce fata de caine plouat a pus la mine..nu spun...Da' am simtit ca ma razbun pe ea :)) Cum sa nu ma lase ea pe mine sa ascult "Damien Rice-9 crimes"...
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu