duminică, 6 decembrie 2009

Azi...

Cica a fost ziua mea....Nu mi s-a parut a fi mai speciala decat celelalte...In afara de urarile primite ...nimic diferit.Nush ...parca m-a luat pe nepregatite ziua asta.Nu am avut timp sa ma gandesc la venirea ei ...Si poate de aceea n-am vrut sa fie nik special la ea...Bine, nu ma asteptam sa-mi ureze "la multi ani" unele persoane....Am ramas placut surprinsa si apreciez.Inca mai astept sms-ul de la Marian =))).Hai ma ca mi-a dat anu' trecut...nu-mi ajunge si mie?..Ntz..ntz..ntz

God...am lipsit si eu o saptamana de la scoala-de fapt 3 zile ca 2 nu am facut ore-si zici ca am lipsit o luna..atat de multe s-au intamplat.Cica de marti incep parctica in scoala si din 11 febr in spital.Eu dracu, nu stiam asa...Si nush, nu ma simt pregatita, si sunt lucruri pe care nu le inteleg si as avea nevoie sa mi le explice cineva...Sa vad care-i treaba marti...
Am emotii si pentru maine...e si lucrarea aia pe care trebe s-o dau si in plus mi-e frica sa nu mi se faca iar rau in maxi...partea proasta e ca n-am nici cu cine sa merg.Da Doamne sa nu mi se faca rau!!!:-s

Ah!M-a mai deranjat ceva azi...A venit Mosul la mine doar cu bani...bine, a venit de aseara si cand le-am reprosat alor mei ca vroiam si ceva dulciuri, m-au numit "copil".Da, sunt copil si eu vroiam si ceva dulce...Ca doar nu mureau daca-mi puneau ceva in adidasi...De necaz nici nu i-am mai spalat. M-a bucurat aseara ca am mers sa vedem "luminitele"......



Fuck...ametesc iar...Nu vreau sa reinceapa...God! Imi vine sa plang...M-am saturat...Si tocmai acum...sunt atatea de facut si eu..eu sunt bolnava ~x(

Sper sa-mi treaca..

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu