
"Cand am incercat sa te opresc ca sa imi spui toate acele lucruri nu a fost pentru ca nu intelegeam sau ca mi se parea un fel de gluma, caci stiam cumva ca tonul discutiei se schimbase. Realizez ca nu ti-a fost chiar usor sa spui ce ai spus.. iar pentru asta eu ma fac si mai vinovat caci am facut lucrurile mai grele. Iarta-ma te rog ..
"Vrei sa ma innebunesti? Sa ma zapacesti?.. Stiu ca poti!" Ce crezi ca inseamna vorbele astea? Doar nu e chiar prima data cand ti le spun.
Prea prost nu sunt, ca sa nu observ cum inima imi bate altfel cand e vorba de tine.. ca zambesc altfel.. visez mai diferit.. Treptat-treptat si fara sa-mi dau seama mi-ai "furat" lucrurile astea si ai uitat sa-mi dai de stire.
De fapt Nikko.. tu nu ai "furat" ci mi le-ai daruit.
Multumesc!
[scuza-ma ca am incercat sa pari "the villain" un pic.. acela de fapt sunt eu]
Stiu ca in situatia in care ne aflam acum noi, nu prea ne putem permite sa fim mai mult decat prieteni. Probabil si de asta mi-a fost frica sa nu se "complice" B-( lucrurile. Nu vreau sa-mi permiti ca eu sa pot influenta prea mult modul in care ai putea sa te simti, acum cand ce e in jur sta atat de relativ. Te pretuiesc prea mult
Si n-am sa pot ca sa ignor ceva deosebit; n-am sa pot sa te ignor pe tine! Poate asta nu mai uiti :) .."
"Vrei sa ma innebunesti? Sa ma zapacesti?.. Stiu ca poti!" Ce crezi ca inseamna vorbele astea? Doar nu e chiar prima data cand ti le spun.
Prea prost nu sunt, ca sa nu observ cum inima imi bate altfel cand e vorba de tine.. ca zambesc altfel.. visez mai diferit.. Treptat-treptat si fara sa-mi dau seama mi-ai "furat" lucrurile astea si ai uitat sa-mi dai de stire.
De fapt Nikko.. tu nu ai "furat" ci mi le-ai daruit.
Multumesc!
[scuza-ma ca am incercat sa pari "the villain" un pic.. acela de fapt sunt eu]
Stiu ca in situatia in care ne aflam acum noi, nu prea ne putem permite sa fim mai mult decat prieteni. Probabil si de asta mi-a fost frica sa nu se "complice" B-( lucrurile. Nu vreau sa-mi permiti ca eu sa pot influenta prea mult modul in care ai putea sa te simti, acum cand ce e in jur sta atat de relativ. Te pretuiesc prea mult
Si n-am sa pot ca sa ignor ceva deosebit; n-am sa pot sa te ignor pe tine! Poate asta nu mai uiti :) .."
Nu-i asa ca-i cel mai frumos mod in care te poate refuza cineva??? :))
Eu nici macar nu mi-am dat seama...sau refuzam sa-mi dau..atat de indragostita eram de el :D
Azi i-am recitit mailul...Nush..poate pt ca ieri mi-as fi dorit sa-mi dea un semn de viata...:-"...
Funny e ca eu n-am uitat ca n-o sa ma ignori dar tu da...ce paradox :))) :)))
In seara asta ies cu fetele...emotii...si in juma' de ora tre' sa fiu gata..iar eu ca de obicei las totul in ultima clipa.Ar fi bine sa ma grabesc..

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu