marți, 29 decembrie 2009

Fotos..







Azi am primit niste fotografii facute in fata primariei din Centru...Mie mi-au placut mai mult decat "luminitele" din Bucuresti :D






Take That - Rule The World
Asculta mai multe audio Muzica

Un comentariu:

  1. Sunt superbe fotografiile! Lumini colorate strălucind pe perdeaua nopţii...Minunat!

    PS. Mulţumesc că te-ai inscris pe Psalmdedor! Te voi aştepta mereu cu drag!
    Şi aici e superb totul!

    RăspundețiȘtergere