vineri, 25 decembrie 2009

O noapte frumoasa :)


Azi-noapte m-am simtit si eu bine dupa mult timp..si ma bucur pentru mine :)
Ne-am impartit cadoaie dupa miezul-noptii , a fost chiar misto atmosfera.Apoi am mers intr-o cafenea careia , cred, ca i-am uitat numele...Parca era Vibe Cafe...Si i-am facut eu inaugurarea. De la cocktail-ul ala tare bun mi-a venit buna dispozitie...am si depanat amintiri.Tre' sa nu uit sa-i trimit Arabelei o fotografie...Mda..la bautura am recunoscut si eu ca o data am suferit de mine.Da' era demult, era si eu tanara , aveam 18 ani.Ce vremuri..

Per ansamblu azi-noapte m-am simtit foarte bine si am ras mult.


Ps 1: Flo imi cer scuze pentru confuzie!

Ps 2 : Arabela tnx ca ai facut pe Craciunita si traiasca neamu' Pharaon!!!! =)) =))
(Ti-am zis ca scriu :P)

Da! Da! Stiu!Arabela isi cumpara prietenii si ne influenteaza negativ. :)) :))

3 comentarii:

  1. Un Craciun binecuvantat si un an nou plin de pace, sanatate si dragoste alaturi de toti cei dragi! :)))

    RăspundețiȘtergere
  2. Cu multa placere iubita...oricand
    =)) nu credeam k o sa fi in stare sa o scrii si pe blog. Multumesc!
    Sa dea Dumnezeu!;)

    RăspundețiȘtergere