
Azi-noapte m-am simtit si eu bine dupa mult timp..si ma bucur pentru mine :)
Ne-am impartit cadoaie dupa miezul-noptii , a fost chiar misto atmosfera.Apoi am mers intr-o cafenea careia , cred, ca i-am uitat numele...Parca era Vibe Cafe...Si i-am facut eu inaugurarea. De la cocktail-ul ala tare bun mi-a venit buna dispozitie...am si depanat amintiri.Tre' sa nu uit sa-i trimit Arabelei o fotografie...Mda..la bautura am recunoscut si eu ca o data am suferit de mine.Da' era demult, era si eu tanara , aveam 18 ani.Ce vremuri..
Ne-am impartit cadoaie dupa miezul-noptii , a fost chiar misto atmosfera.Apoi am mers intr-o cafenea careia , cred, ca i-am uitat numele...Parca era Vibe Cafe...Si i-am facut eu inaugurarea. De la cocktail-ul ala tare bun mi-a venit buna dispozitie...am si depanat amintiri.Tre' sa nu uit sa-i trimit Arabelei o fotografie...Mda..la bautura am recunoscut si eu ca o data am suferit de mine.Da' era demult, era si eu tanara , aveam 18 ani.Ce vremuri..
Per ansamblu azi-noapte m-am simtit foarte bine si am ras mult.
Ps 1: Flo imi cer scuze pentru confuzie!
Ps 2 : Arabela tnx ca ai facut pe Craciunita si traiasca neamu' Pharaon!!!! =)) =))
(Ti-am zis ca scriu :P)
Da! Da! Stiu!Arabela isi cumpara prietenii si ne influenteaza negativ. :)) :))

Bine tuuuu!:)))
RăspundețiȘtergereUn Craciun binecuvantat si un an nou plin de pace, sanatate si dragoste alaturi de toti cei dragi! :)))
RăspundețiȘtergereCu multa placere iubita...oricand
RăspundețiȘtergere=)) nu credeam k o sa fi in stare sa o scrii si pe blog. Multumesc!
Sa dea Dumnezeu!;)