De aprox. o ora citesc blogul lui "drweather".Foarte interesant..in special, m-au "prins" "intamplarile din urgenta"...O povestire la care mi-au dat lacrimile
Ah! Am mai gasit o fraza interesanta..suna cam asa :"Uitarea e un vaccin contra suferintei" .Frumos..
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu