sâmbătă, 20 martie 2010

un blog interesant...

De aprox. o ora citesc blogul lui "drweather".Foarte interesant..in special, m-au "prins" "intamplarile din urgenta"...O povestire la care mi-au dat lacrimile

Ah! Am mai gasit o fraza interesanta..suna cam asa :"Uitarea e un vaccin contra suferintei" .Frumos..

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu