hmm..azi....pai azi am intarziat la scoala ..10 minute, dar conteaza ca am intarziat...mi-am uitat si tel acasa (si culmea , azi chiar am primit niste tel importante si am cam ratat ceva )..faza cea mai tare e ca am vazut niste chestii destul de interesante azi:
1 l-am vazut pe la Grivita pe unu' cu niste tanga in cap ...a fost tare funny
2 dupa cateva zeci de secunde pe unu' il alergau niste caini..saracu'
3 moa...am vazut azi un Ferrari...Doamne da' cum "torcea"....:X:X:X
4 in parcu' Bazilescu am prins o faza cand unu' o batea pe una
Nush cum am prins azi toate fazele astea, pe bune...
Per total a fost o zi ok...cam obositoare..dar ok
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu