duminică, 28 martie 2010

Campanie

Ieri vorbeam cu Claudiu de faza cu aparitia lu' Guta la Happy Hour si i-a venit ideea cu Iadu' ...m-a amuzat.Asa ca-i fac reclama cu noua lui campanie anti-manelism ..."JOS CU EL" se numeste

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu