marți, 23 martie 2010

Agonie si extaz

Asta e titlul unei carti scrise de Irving Stone....E una dintre cartile mele preferate.Am citit-o acum vreo 3 ani si e una dintre putinele carti pe care as vrea s-o recitesc...spre fericirea mea, voi avea aocazia pt ca va aparea cu Adevarul pe 1 Aprilie :X:X:X:X si in seara asta voi vedea filmul pe TVR 1.Am emotii si de-abia astept sa-l vad, sper doar sa nu ma dezamageasca :D
Oricum , cartea o recomand ...no comment :X:X:X

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu