Asta e titlul unei carti scrise de Irving Stone....E una dintre cartile mele preferate.Am citit-o acum vreo 3 ani si e una dintre putinele carti pe care as vrea s-o recitesc...spre fericirea mea, voi avea aocazia pt ca va aparea cu Adevarul pe 1 Aprilie :X:X:X:X si in seara asta voi vedea filmul pe TVR 1.Am emotii si de-abia astept sa-l vad, sper doar sa nu ma dezamageasca :D
Oricum , cartea o recomand ...no comment :X:X:X
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu