luni, 8 martie 2010


Hai Nikko...imbraca-te , pune-ti fata vesela si pleaca!!!...Nu e momentul ca ceilalti sa vada ce e in sufletul tau...
Din pacate, am dat drumul sforii de care era legat soarele de pe strada mea...voi incerca sa-l prind...




Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu