
M-am apucat de cateva saptamani de Grey's Anatomy...f interesant serialul...
De cateva zile am pe repeat o mel ce am "descoperit-o" in primul episod....pana acum ,acel episod e preferatul meu
Asculta mai multe audio Muzica
De cateva zile am pe repeat o mel ce am "descoperit-o" in primul episod....pana acum ,acel episod e preferatul meu
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu