Cam asta e raspunsul meu cand ma intreaba cineva ce mai fac.Desi ar cam trebui sa-mi scot din vocabular aceasta expresie pur si simplu asta fac.."o ard aiurea".Mai ales de cateva zile bune.
Desi, odata cu venirea primaverii,ar fi trebuit sa-mi revina pofta de viata...nush ce-i cu mine...sunt f slabita si nush parca trece viata pe langa mine cu prea mare viteza iar eu ma misc exact ca si o broasca testoasa.Pur si simplu nu am timp sa constientizez ce mi se intampla si iau tot felul de decizii pripite si mai ales gresite.
Trebuie sa-mi revin!!!!
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Trebuie!Pierzi multe..stiu cum e ; nasol, ai nevoie de prieteni care sa te scoata din casa..arunca'ti un tricou pe tine si obliga'te sa te plimbi cu cineva care te face mereu sa razi..
RăspundețiȘtergere;)) Am sa-ti ascult sfatul
RăspundețiȘtergere>:D<