Aseara a fost una dintre cele mai frumoase aniversari pe care le-am avut.Desi ziua...am fost praf, seara fetele au reusit sa ma faca fericita.Le multumesc!!!!
Acum la 21 de ani...voi incerca sa nu ma mai prostesc atat si voi deveni mai responsabila.
Ma amuzase Ralu aseara ca ea-si doreste ca de ziua ei sa am un iubit :)) :)) Veterinaru' sau nimic :P
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu