sâmbătă, 11 iulie 2009




"Scopul meu este să înţeleg dragostea. Ştiu că eram vie cînd am iubit şi mai ştiu că tot ce am acum, oricît ar părea de interesant, nu mă entuziasmează. Dragostea însă e teribilă: le-am văzut pe prietenele mele suferind şi nu vreau să mi se-ntîmple şi mie aşa ceva.
...............................................................................

Deşi scopul meu e să înţeleg dragostea, deşi sufăr din cauza persoanelor cărora mi-am încredinţat inima, văd că cei care mi-au atins sufletul n-au reuşit să-mi trezească trupul, iar cei care mi-au mîngîiat trupul n-au reuşit să-mi atingă sufletul. "
P.Coehlo -Unsprezece minute(Fragment din jurnalul Mariei)







Holograf - N-am stiut
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu