
"Knock knock.
Who's there?
Boo.
Boo who?
Don't cry. It's only a joke"
Nush ce mi-a venit sa recitesc vreo 2 mailuri trimise de Eddy....(cred ca nu prea vreau sa plec de la pc si sa m-apuc de biologie)....iar aceasta e una dintre glumele pe care mi le spunea el...asta e singura gluma cu "Knock knock" la care m-am prins.Mi-e foarte dor de glumele lui...de el...de prietenia lui...de felul in care ma facea sa rad...Sper ca acum e bine si imi doresc sa fie fericit....pentru ca merita!
La naiba!M-am cam intristat....mai bine ma duc sa ma ocup de biologia aia....

Spor la invatat si bafta la examen! Iti tin pumnii! :-*
RăspundețiȘtergereMultumesc:*
RăspundețiȘtergere