
E a doua oara cand sunt acuzata pe nedrept...deja incepe sa ma calce pe nervi.
Data viitoare cand tu sau iubita ta o sa indrazniti sa ma deranjati ar fi bine sa aveti un motiv bun si mai ales DOVEZI.
Ah!Si inca ceva...data viitoare poate chiar am sa fac ceea ce o sa ma acuzati...ca sa fie toata lumea multumita....

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu