
Ieri, dimineata, am citit ceva care m-a surprins.Nu ma asteptam ca acea persoana sa nu ma inteleaga, sa ma critice....sincer.Ieri am aflat ca am pierdut si ultima persoana din viata mea care simteam ca ma intelege.SUNT SINGURA!Din nou :D.Probabil de mult acea persoana nu ma mai intelegea dar nu am vrut eu sa vad.Am observat ca singurele doua persoane din viata mea de care am fost ff apropiata ei imi erau prieteni eu lor...in nici un caz.Altfel nu imi pot explica de ce ei mi-au ascuns atatea lucruri.
Acum ma uit la avatarul cuiva....imi e sila de atata prefacatorie...cum dracu zici ca-l iubesti cand tu nu ai incredere in el si-l verifici mereu....lasa-l dracu sa fie si el LIBER!Stii tu, pitipoanco,ce insemna asta?O sa se sature intr-o zi ca tu sa-i controlezi viata...de-abia astept.
In dimineata aceasta am citit blogul unei persoane pe care o stiu incercand s-o cunosc mai bine.Am aflat ca a iubit pentru prima data in viata ei.M-am bucurat cand am aflat asta.Am observat ca ne asemanam putin.De cate ori ma intalnesc cu persoana respectiva nu vad ca e trista desi....pe mess observ ca e....poate asa sunt si eu.Ieri ne-am intalnit...era frumusel foc...Da. Acea persoana e un baiat.Ii statea chiar bine cu noul lui look.Am citit pe blogul lui ceva frumos "Tu nu saruti gura lumii ci saruti gura mea".Adevarat!!!:D
Nu mai vroiam sa scriu pe blog....as fi vrut sa ma inchid in mine....dar azi m-am razgandit...si ascultand de pe blogul lui Dreamgirl , Anouk-Lost mi-a venit "inspiratia".Parca ma simt putin mai bine.Oricum SUPERBA melodia!
Ma gandeam ca saptamana viitoare o sa ma simt atat de singura....o sa-mi fie dor de fete...deja imi lipsesc....nu imi lipseste taxiul de la scara.....imi lipseste Arabela cu pofta ei de viata si o sa-mi lipseasca si Raluca, cu glumele ei...face niste glume....prea tari uneori.O sa incerc sa nu o las si pe Flo singura ....e prea trista ca sa o parasesc acum....o sa incerc sa ne vedem in fiecare zi...si de cate ori o sa poata vom iesi si cu Ralu....si de ea mi-e dor desi nu e la fel de indepartata de mine

Se pare ca toata lumea e trista....
RăspundețiȘtergere