Hey...despre mine era vorba? Eu's cole? Imi amintesc ca am vazut filmul cu tine, dar nu vreau sa imi amintesc cand si de ce. Poate doar pentru ca era o zi friguroasa si nu aveai chef sa ne plimbam prin parc, nu? :)
Da cole de tine era vorba...si era o zi friguroasa de iarna....17 decembrie cred...a trecut ceva timp....doar ca tu ai trecut peste...si eu dar mai putin:D
Cat am plans la filmul asta...Superb!
RăspundețiȘtergereHey...despre mine era vorba? Eu's cole?
RăspundețiȘtergereImi amintesc ca am vazut filmul cu tine, dar nu vreau sa imi amintesc cand si de ce.
Poate doar pentru ca era o zi friguroasa si nu aveai chef sa ne plimbam prin parc, nu? :)
Ralu C.
Da cole de tine era vorba...si era o zi friguroasa de iarna....17 decembrie cred...a trecut ceva timp....doar ca tu ai trecut peste...si eu dar mai putin:D
RăspundețiȘtergere