joi, 2 iulie 2009




Mai tii minte cole cand am vazut filmul asta?

3 comentarii:

  1. Cat am plans la filmul asta...Superb!

    RăspundețiȘtergere
  2. Hey...despre mine era vorba? Eu's cole?
    Imi amintesc ca am vazut filmul cu tine, dar nu vreau sa imi amintesc cand si de ce.
    Poate doar pentru ca era o zi friguroasa si nu aveai chef sa ne plimbam prin parc, nu? :)

    Ralu C.

    RăspundețiȘtergere
  3. Da cole de tine era vorba...si era o zi friguroasa de iarna....17 decembrie cred...a trecut ceva timp....doar ca tu ai trecut peste...si eu dar mai putin:D

    RăspundețiȘtergere