
Am o stare tare naspa...nu stiu ce dracu e cu mine....imi sare imediat tandara...am impresia ca toata lumea are ceva cu mine....
Prea nervoasa....nu-i bine....pentru ca-i cam ranesc pe cei din jur.Am mai avut si un schimb de replici destul de aprins cu Flo...imi pare rau......dar nush...o sa vorbesc cu fetele face to face....si o sa le explic ceea ce am incercat sa-i explic lu' Flo dar ea a interpretat gresit....In fine.....
In ansamblu am avut o zi cam aiurea....

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu