luni, 9 februarie 2009

Si n-ai uitat.....


Nici nu stii cat am plans eu in noaptea aia cand am crezut ca nu mi-ai raspuns la sms...Probabil tinusem prea mult in mine si atunci am izbucnit...nush.

Dar azi de dimineata cand mi-am bagat cealalta cartela in telefon si ti-am vazut sms-ul..........Doamne,imi venea sa urlu de fericire!Imi venea sa fac mai rau ca alea de la INDIGO...dar m-am abtinut.Pana la urma am avut o zi chiar buna...pot spune ca azi am avut renumitul "noroc al prostului"...si nu-mi displace pentru ca la mate sunt praf:D.In fine...Esentialul e ca tu n-ai uitat ca eu iti propussesem sa ne mai vedem din cand in cand...de ex...de Ziua Indragostitilor:))).Nici nu stii ca eu sambata seara te-am visat cum imi propuneai sa ne mai vedem...dar cred ca am vazut prea multe filme de dragoste...si de obicei ceea ce eu visez mie mi se intampla exact opusul:(

Asta e...Oricum eu ma multumesc ca te-ai sinchisit sa-mi raspunzi la sms...:X...pentru mine a insemnat mult......

I KNOW THAT I'M A LOSER!!!BUT I'M A HAPPY LOSER;)

Un comentariu:

  1. Hotareste-te ai tinut in tine sau ai izbucnit ca sunt diametral opuse. Bine ca nu ai vrut sa faci si altceva cum ar fi taiat de vene, sau cine stie. Poate baiatul nu mai avea numarul sau am mai vazut eu si alte faze gen Eminem - Stan , cand Stan ii scrie lui Eminem si cand in sfarsit a avut timp Eminem sa ii raspunda lui Stan, afla la finalul scrisori ca acesta deja savarsise pacatul capital (si-a luat viata/ s-a sinucis). Daca nu stii videoclipul ti-l trimit in link http://www.youtube.com/watch?v=MVZSByBLSUU .
    Numai bine!
    Raindrops

    RăspundețiȘtergere