sâmbătă, 14 februarie 2009

NU ATINGETI EXPONATELE!

Doamne cat am putut sa rad azi!A fost una dintrea cele mai bune zile pe care le-am avut....nu mai rasesem atat de multa vreme.Azi eu si o prietena(nu dau nume) am fost clovnii grupului ceea ce de obicei noi suntem invers.
Iar faza cu "nu atingeti exponatele!" a fost una dintre cele mai bune glume pe care le-a facut Ralu...si eu am fost sa zicem...complice la gluma dar a iesit super;)).Eram intr-un muzeu iar acolo era un afis pe care scria "nu atingeti exponatele!"...Ralu cand il vede incepe sa rada si ne-am inteles sa ne ducem la Arabela eu sa pun mama pe ea si Ralu sa-mi zica:"nu atingeti exponatele!"...Doamne cat am ras apoi uitandu-ne fata mirata a Arabelei!Dar nu ne-am oprit...i-am facut aceeasi faza si Ralucai I.... In fine...glumele nu s-au oprit aici azi.
A fost o zi super!Si fetelor...DOAMNE AJUTA!

3 comentarii: