
Pleaca!!!De ce ai reaparut in mintea mea cand credeam ca trecusem peste?Doamne cand crezusem si eu ca mi-a trecut mi-a reaparut in minte si asta pentru ca nu mai pot sa cred in nimeni....am impresia ca toti baietii ma mint(sau nu ma insel:D).De ce nici unul nu e la fel de bun ca si tine?De ce a trebuit sa fii atat de dulce cand ne-am intalnit ca totusi au fost doar...TREI intalniri.Cine ar fii crezut ca faza cu "dragoste la prima vedere" o sa mi se intample tocmai mie.Eu care nu credeam in asa cv nici macar nu credeam in "suflete-pereche" sau alte "prostii" de genu' asta.
De fapt o prietena imi zicea ca "sufletul meu pereche" sta pe invisible.Asa o fii.Oricum cand o sa fie available poate o sa vad si eu cum e sa fii fericita si iubita....Pana atunci...o sa incerc sa-l uit...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu