vineri, 13 februarie 2009

Iar...



Azi iar am avut parte de "norocul prostului";)).Nu ma asteptam...sincer.Ieri am avut o stare naspa rau si nu am invatat deloc...parca as fii vrut cu tot dinadinsul sa pic examenul...si surpriza!...l-am luat cu 7 iar eu habar n-am de materia asta:).In fine...ieri am facut si o gafa destul de mare...de fapt saptamana asta am facut numai gafe...Ce dracu m-o fii apucat,nush.Cred ca m-am prostit..asa deodata:)
Bine starea naspa continua si azi....parca asteptam sa mi se intample ceva rau ca sa dau vina pe zi...ca doar e 13 si totul trebuia sa imi mearga prost iar spre dezamagirea mea nu mi s-a intamplat nimic rau ...pana acum.Dar seara nu s-a incheiat.... mai e o sansa ca sa mi se intample ceva rau...;))

Un comentariu:

  1. Un emo avand o zi buna,e ste un emo trist , cred ca asta este si cazul tau, oricum nu stiu cum sa zic felicitari sau daca tot esti emo sa zic imi pare rau ca pe emo ii satisface cand patesc lucruri rele. Multa bafta in continuare Emonica.

    Numai bine!
    Raindrops

    RăspundețiȘtergere