duminică, 1 februarie 2009

HI-Q - Maine


Maine e o noua zi,

Ai grija ce iti vei dori...

Maine e o noua zi,

Ai grija ce iti vei dori...


I:

Chiar daca uneori

Ma trezesc in zori

Si e plin de nori,

Spun 'Lasa, nu conteaza !'

In ploaia rece ies

Sa strig cat pot ca te iubesc

Si asta, doar asta conteaza.


II:

De cate ori am plans

Cand pe cerul meu soarele a apus

Am spus 'Lasa, nu conteaza !'

In noaptea rece ies

Sa strig cat pot ca te iubesc

Si asta, doar asta conteaza.


Refren:

Maine e o noua zi

Ai grija ce iti vei dori

Mi-am dorit sa te iubesc

Visele se implinesc.

Maine e o noua zi

Ai grija ce iti vei dori

Ti-ai dorit sa fii iubit

Visul tau s-a implinit.


III:

Si daca deseori

Nu pot sa adorm si nu am somn

Spun 'Lasa, nu conteaza !'

In noaptea lunga vin

Sa iti soptesc ca te iubesc

Si asta, doar asta conteaza.


Refren(x3):.


.Visul tau s-a implinit...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu