vineri, 6 februarie 2009


3 comentarii:

  1. Pari cam emo. Dar am nevoie de o dovada asa ca astept sa citesc si niste articole scrise de manutele tale.
    Raindrops

    RăspundețiȘtergere
  2. nu sunt emo...doar trec printr-o depresie:P

    RăspundețiȘtergere
  3. Genul şi cultura EMO este un trend care adesea promoveaza hipersensibilitatea. Treci prin depresie care este sinonim cu emo, deci prin concluzie simpla esti emo-pasiva ;)
    Raindrops

    RăspundețiȘtergere