
Nush ce am......parca tot ceea ce fac gresesc.....si sunt criticata mereu.Uneori mi-as dori sa stau undeva singura si sa nu vorbesc cu nimeni,sa nu le mai aud criticile.Am obosit sa lupt si sa nu iau in seama ceea ce zic ceilalti....Nu mai am chef de nimeni:( Ce stare de cacat!!!
Deci ama avut dreptate cand ti-am zis Emonica , bine ai schimbat tu putin ca sa se aproprie de numele tau. Iti pot spune ca nu e bine ca ai cazut in depresia asa .
RăspundețiȘtergereNumai bine, (pt Emo numai tristete)
Raindrops (pt Emo Tearsdrops)