Am emotii mari pt vineri, sper sa iau examenul.....Dar e greu ma si mult de invatat si eu....Daca n-o sa ma descurc si ma-ncurc in fata alora????Am pus-o!!!!
Daca scap si de examenu' asta ...beau un....suc de mere :))
Mi-am vazut si noul orar.E varza!!!4 zile pe saptamana am ore numai pana la 4....Super tare!!!Cred ca astia sunt brocoli la cap, mai ales "minunata" mea diriginta care face niste diferente d'astea nesimtite...Nu suport sa fiu nedreptatita...Dar in fine...
Nu prea are logica ceea ce am scris ..Dar in capul meu e o vraiste...
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu