sâmbătă, 13 februarie 2010

......

Ce n-as da sa nu fi fost
Totul atat de frumos
Sau tu acum asa de rece
Te iubesc..
Dar LAS' CA-MI TRECE!



Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu