
Lasa-ma!!! Tu ma tulburi de cate ori vorbesti cu mine si-mi dai impresia ca-ti pasa ceea ce fac..
Lasa-ma!!!Pentru ca ma faci sa-mi fie si mai dor de tine...
Lasa-ma!!!Sa te pot uita....
Nu ma lasa !!!Pentru ca te iubesc...
Cine esti,cine sunt, ce mai beau, ce mai cant?
Ce mai fac, ce mai simt?
Oare mai pot sa mint?
Cine sunt, cine esti, oare ma mai iubesti?
Cine e, cine nu, care eu, care tu?
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu