vineri, 26 februarie 2010

E poftim cultura...

Hare: s-a imbatat intr-o noapte si fiind cu iubita s-a apucat sa-si trimita mesaje cu cealalta
Hare: a adormit cu telu in brate
Hare: suna dimi ma'sa
yo nikko: asta nu intelesesem
Hare: ea ii ia din brate telu
Hare: ii raspunde
Hare: dupa ce vb cu ea
Hare: ii vede astuia mesajele de asta noapte
Hare: =))
yo nikko: :))
yo nikko: God
yo nikko: bravo
Hare: o suna pe aia
Hare: aia ii zice k 1 sg data s-au "vazut"
Hare: si atat
Hare: (dar isi tot trimiteau mesaje)
Hare: :))
Hare: asa
Hare: se trezeste el
Hare: ea nu-i zice nik pana seara
Hare: cand bomba face poc
Hare: si ce zice el!
yo nikko: ia
Hare: k s-a petrecut 1 sg data si si-a dat seama cat de mult o iubeste de fapt pe ea
Hare: =))
Hare: =))

yo nikko: :-o
yo nikko: wtf???
yo nikko: aia a crezut
Hare: yap
yo nikko: ?
Hare: tu ce crezi?
yo nikko: ba
Hare: :))
yo nikko: mi-era mila de ea
Hare: si mie
yo nikko: da' vb ta ...si-o merita
Hare: asta i-am zis si eu lui
Hare: k mi-e mila de ea
Hare: si k si-o merita



Hare: si mai are a faza
yo nikko: ia
Hare: k el nu minte
Hare: el doar omite

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu