marți, 2 februarie 2010

Diverse..


De luni am inceput sa merg , in sfarsit, in practica.E tare interesant, desi eu sunt cam aiurea...vreau sa invat totul din prima.Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult meseria asta si ador sa ajut oamenii.Acum nimic nu ma face sa ma simt mai bine decat sa pot fii de ajutor bolnavilor.
Faza tare...Prima zi, prima spaga:))) :)))

De vineri , de cand ma simt bine, am avut numai zile bune.Am apucat sa-mi revad o serie de prieteni si am fost tare optimista si plina de viata.Viata e frumoasa cand esti sanatos!!!!!!!

Am invatat sa am grija de mine si cred ca in ultimele luni...m-am maturizat cat intr-un an, si e bine.Mai am de lucrat putin la comportamentul meu.Gata, nu mai injur si incetez cu glumele.Trebuie sa fiu mai serioasa!!!!

Cam atat...nush zilele astea nu prea m-a mai tras sufletu' sa scriu pe blog, nush de ce...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu