Hmmm...azi...Ziua n-a inceput prea bine dar pana la urma devenit chiar funny.
M-am simtit cam aiurea sa merg la spital fara Alice&Alina,plus ca atunci cand am ajuns nu era nimeni acolo si asistentele alea erau asa isterice..God!!!Pana la urma au venit cateva colege si m-au "salvat".Am sters-o in sala de operatii si le-am lasat p'alea fara "sclave" =((.Imi pare rau ca n-am prins nici o operatie de la inceput.Pe la final am "picat" la o operatie de varicocel.Doamne cate glume au facut asistenta si doctorita.Pt inceput , asistenta l-a poreclit pe pacient "Terente" si de atunci a inceput nebunia.Saracu' om daca ar fi auzit el ce se discuta pe seama "mandriei" lui....=))
Apoi m-am intalnit cu Alice si am mers impreuna spre casa.Am facut putin misto de ea in legatura cu negrul care o agatase si intr-un final m-am oprit pe la matusa'mea Roxana.Frate, cand am ajuns la ea..eram rupta de foame.Si am mancat ca o vaca felurile 1,2 si desertul (clatite :X).
Acum...trebuie sa ma apuc si de invatat.Am emotii pt vineri.Sper sa iau examenul si sa reusesc sa-mi platesc luna asta si taxa aia nenorocita.
As fi vrut sa scriu despre mai multe chestii dar nu-mi prea gasesc cuvintele potrivite...
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Hei, sper sa iei examenul:D.
RăspundețiȘtergereSi eu sper...
RăspundețiȘtergereTnx pt incurajare !