
"Your heart just breaks, that's all. But you can't judge or point fingers. You just have to be lucky enough to find someone who appreciates you." Audrey Hepburn
nikko: cum te mai simti
nikko: ?
Stelu: cam la fel
nikko: hai ma..
nikko: imi pare rau
Stelu: de ce?
nikko: pt tine
Stelu: chill
Stelu: nu-i pb ta
nikko: da' mie imi pasa de tine
Stelu: nu vad rostul
Stelu: pe bune
nikko: in fine..
nikko: hai ca eu am plecat
nikko: ?
Stelu: cam la fel
nikko: hai ma..
nikko: imi pare rau
Stelu: de ce?
nikko: pt tine
Stelu: chill
Stelu: nu-i pb ta
nikko: da' mie imi pasa de tine
Stelu: nu vad rostul
Stelu: pe bune
nikko: in fine..
nikko: hai ca eu am plecat
God ! Chiar avea mare dreptate ieri ...ce-mi mai pasa mie de el??? Daca pana ieri mai simteam ceva pt el , de cand mi-a spus asta totul s-a schimbat .Frate, parca m-a trezit la realitate.Iar de maine imi voi stabili prioritatile pe urmatoarele 2 luni sau mai bine-spus imi voi face ordine in viata. Daca saptamana trecuta ii spuneam unei colege ca n-am nici un plan, ca eu deocamdata doar supravietuiesc....de azi vreau sa traiesc!!!
Deja m-am conformat cu gandul ca dragostea nu-i facuta pentru mine.Asta e.Nu cred ca fericirea depinde numai de iubire asa ca sunt 1000 de lucruri care ma vor ferici.
Stelu...pe el inca il mai consider cel mai frumos tip din Buftea si partea proasta e ca, uneori, incerc sa-l gasesc in toti cretii pe care-i intalnesc.El a fost inca un tip pe care-l consideram perfect pt mine dar eu pt el ...nu :)) Nu-i nimic..trece si asta. In curand n-o sa ma mai deranjeze deloc ca isi face rau, pana la urma e fix problema lui si ar trebui sa-i intre bine in cap ca NUMAI el se poate ajuta :D

pe cine incerci ma sa minti??macar minte-ma pe mine dar nu te mintii singura:*
RăspundețiȘtergere:))) Hai ma ..Eu incerc sa ma imbarbatez aici si-mi neg sentimentele si tu ce faci??:)) Bineinteles ca ai dreptate cand spui ca ma mint singura...deseori faca asta :*
RăspundețiȘtergere