miercuri, 18 august 2010

yo nikko: ba..
yo nikko: ce pot sa zic
yo nikko: decat..
yo nikko: BRAVO
Alina : de ce ma?
yo nikko: ba
yo nikko: bine..
yo nikko: ai sp ca la caracter e..naspa
yo nikko: da' arata...bine rau
Alina: nikko...asa cum e el...cu totul...bun sau rau...cateodata imi e un dor de el...de imi vine sa plec pana la bucuresti in genunchi pe calea ferata
Alina : doar sa il vad putin
yo nikko: ba esti copaca
yo nikko: nu-mi vine sa cred ce vad
Alina: :))
Alina : de ce ma?
yo nikko: nu ma asteptam la asa ceva din partea ta
yo nikko: retrage-ti cuvintele!
Alina : :)))
yo nikko: tu esti puternica
Alina : poi sunt puternica...pana acum nu am plecat niciodata :))
Alina : dar ce simt nu pot controla...controlez decat ce gandesc sau ce fac
Alina : si esti singurul om caruia i-am spus asta
yo nikko: m-a socat oricum
yo nikko: adica nush..
yo nikko: credeam ca eu sunt singura
Alina : nu....
Alina : dar arata ca esti puternica...oamenii nu vad decat ce ii lasi tu sa vada
Alina : chiar dak tu esti daramata...ceilalti nu tre' sa vada asta
yo nikko: e greu ma uneori sa te ascunzi
Alina : nup...
yo nikko: ma nu toata lumea e puternica ca si tine
yo nikko: :P
Alina Barbone: :))
Alina : nikko...dar eu nu sunt puternica
yo nikko: :-@
yo nikko: da da
Alina : aoleu..cu tine nu o scot la capat

Aseara am ramas paf dupa discutia cu ea...E, nu stiu, aiurea pentru mine sa vad ca persoanele pe care eu le iau ca si exemplu nu's chiar atat de puternice precum le credeam.Adica , na, Alina e persoana ce ,acum cateva luni cand eram cu moralu' la pamant, imi zicea sa fiu puternica (sa-mi repet asta in fiecare zi) si ca numai eu ma pot ajuta.Ea e cea mai matura persoana de aceeasi varsta cu mine, imi place la nebunie cum gandeste si felul in care-si exprima parerea.Probabil de aceea am fost atat de uimita sa stiu ca si ea sufera si poate are aceleasi sentimente ca si mine...

2 comentarii:

  1. Nu trebuie sa iei pe nimeni exemplu,poate doar sa inveti si din greselile altora dar mai greu.si o persoana oricat de puternica e ea la un momendat tot cedeaza si multe persoane puternice se abtin,ascund ca le e bine,zambesc fortat sa nu dea de inteles si etc...lumea-i rea,si viata e frumoasa doar cand iubesti si iti sunt impartasite sentimentele..

    RăspundețiȘtergere
  2. Inseamna ca viata mea n-a fost prea frumoasa pana acum :))
    Glumeam...Am inteles ce vroiai sa spui :* si ai dreptate

    RăspundețiȘtergere