vineri, 6 august 2010

P.S . I love you


Azi mi-a "picat" pe mana cartea "P.S. I love you" si de-abia astept sa-o citesc.
Ralu mi-a spus ca s-ar putea sa plang...asta ma face sa fiu si mai curioasa ...Sunt sigura ca nu ma va dezamagi !!!

3 comentarii:

  1. Lalu te indeamna sa nu lacrimezi pe carte ;))

    RăspundețiȘtergere
  2. am vazut filmul...
    este o poveste de dragoste superba!
    dragoste mama - fiica, dragoste sotie-sot.
    lectura placuta!

    RăspundețiȘtergere
  3. @ Lalu: prea tarziu..azi-noapte mi-au dat lacrimile dar de ras.Faza e ca de ceva timp nu mai rasesem asa.Vezi.. numai tu esti vinovata!!!! >:D<
    @ DoarEu: Multumesc >:D<

    RăspundețiȘtergere