Lalu te indeamna sa nu lacrimezi pe carte ;))
am vazut filmul...este o poveste de dragoste superba!dragoste mama - fiica, dragoste sotie-sot.lectura placuta!
@ Lalu: prea tarziu..azi-noapte mi-au dat lacrimile dar de ras.Faza e ca de ceva timp nu mai rasesem asa.Vezi.. numai tu esti vinovata!!!! >:D<@ DoarEu: Multumesc >:D<
Lalu te indeamna sa nu lacrimezi pe carte ;))
RăspundețiȘtergeream vazut filmul...
RăspundețiȘtergereeste o poveste de dragoste superba!
dragoste mama - fiica, dragoste sotie-sot.
lectura placuta!
@ Lalu: prea tarziu..azi-noapte mi-au dat lacrimile dar de ras.Faza e ca de ceva timp nu mai rasesem asa.Vezi.. numai tu esti vinovata!!!! >:D<
RăspundețiȘtergere@ DoarEu: Multumesc >:D<