And easy i failed,
And i do it again
Azi ma simt fix ca "dreacu" ..de obicei asa mi se intampla cand visez frumos :D
Vreau sa ....sa ma trezesc peste vreo 2 luni ..sau nu, mai bine 2 ani.
Cum sa spun eu ca nu mai pot sa fac asta??Cum??
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu