marți, 27 iulie 2010


Ma doare sa stiu ca nu-i e bine...Daca n-ar mai fi atat de egoist si ar realiza ca facandu-si rau ii raneste si pe cei care tin la el...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu