Azi de dimineata am avut multe emotii iar cand m-am intalnit cu mitzi s-au inmultit pt ca mi le transmitea si p'ale ei.Spre fericirea noastra , totul s-a dovedit a fii bine.Asistentele par foarte ok si-mi place la nebunie ca ne explica.Cel putin pentru mine asta inseamna mult...Dupa terminarea zilei de practica am iesit cu mitzi in parc si nush ce era cu mine, parca radiam.Am observat ca si cei din jurul meu sesizasera asta.Am flirtrat(nu intre noi ), am ras si am avut si ceva discutii serioase.Ne-am facut si ceva planuri pt marti...Sper doar sa nu fiu eu aiurea si sa ma dau la fund ca de obicei.:D
Tot azi am decis sa renunt.Consider ca am facut tot ce am crezut eu ca e bine pentru.....
Zilele astea mi s-a demonstrat inca o data ca atunci cand esti bun, cei din jur te iau de prost.De aceea ...de azi 14.07.2010 imi promit mie ca nu voi mai lasa pe nimeni sa profite bunatatea mea.
PS: A. imi cer scuze!!!! O sa-mi cer si personal...
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu